Služby

Udělejte si radost

Ruce již při prvním vizuálním kontaktu upoutají pozornost. K většině činností které provádíme jsou zapotřebí, je tedy zřejmé, že péče o ruce je téměř nezbytná. Manikúrou se rozumí úprava délky a tvaru nehtů na rukou, změkčení a odstranění zrohovatělé kůžičky v okolí nehtů, zkrátka péče o ruce v takové míře, kterou vyžadují.

Více informací

Japonská manikúra P-SHINE je speciální metoda úpravy nehtů pomocí pravého včelího vosku. Jedná se o zdokonalenou techniku manikúry. Regenerace vlastních nehtů P-SHINE zbaví nehty lámání a třepení, dodá jim lesk a pružnost.
Současně také prokrví nehty a zabezpečí tak jejich zdravý růst. Tento způsob ošetření je vhodný jak pro ženy tak pro muže.

Více informací

Už dávno odzvonilo extrémně dlouhým, špičatým a křiklavě barevným nehtům. Móda směřuje k střízlivějšímu pojetí, v němž hlavní roli hraje nenápadná elegance dokonalost tvaru a barvy. Je to jakýsi návrat k přírodě, a také k přirozeným či zemitým barvám. Umělé nehty by měly být k nerozeznání od nehtů přírodních.

Více informací

Gel lak je novinkou roku 2011. Jedná se nadčasový materiál, který je odolný jako gel, ale nanáší se na nehet jako lak. Tato revoluční metoda je vhodná především pro ženy, které nechtějí mít umělé nehty a přesto chtějí mít krásné a stylové nehty. Lak, který se nanáší na přírodní nehet a přitom vydrží až tři týdny. Zapomeňte na dlouhé sušení, odřené konečky nehtů, mapy, škrábance, důlky a obtisky.

Více informací

Stejně jako ruce, tak i nohy hrají neméně důležitou roli. Nosí nás celý život proto jim věnujme péči, kterou si zaslouží. I krátký pohled na nohy dokáže o svém majiteli mnohé vypovědět. Nejen nošení neodpovídající velikosti bot, ale i vkusné a elegantní podpatky mají za vinu vznik nepříjemných otlaků, zrohovatění kůže, vznik kuřích ok a mozolů. Úkolem pedikúry je nejen odstranění těchto nežádoucích jevů, ale i zkrášlení nohou formou úpravy tvaru, barvy a zdobení nehtů.

Více informací

Revoluční metoda, která byla vyvinuta tak, aby poskytovala účinnou péči pro různá onemocnění pokožky od prosté suché pleti nohou až po závažnější kožní problémy způsobené cukrovkou. Účinně kombinuje profesionální a domácí péči s 95% účinností.

Více informací

Taping nebo-li tejpování je metoda, kdy za pomocí speciálních lepicích pásek nalepených na kůži v problémové oblasti dochází k pasivní podpoře kloubů a vazů. Tejpování je častou indikací v oblasti sportovní i terapeutické medicíny. Ve sportu je taping čím dál více využívaný pro stabilizaci kloubních struktur jako prevence proti poškození kloubů a šlach nebo pro posílení stability již narušeného kloubu po úrazech nebo nadměrném a častém přetěžování.

Více informací

Máte ve svém okolí někoho, kdo slaví narozeniny nebo svátek? Pokud ano a nevíte co byste jí/jemu koupili k narozeninám, či k svátku? Máme pro Vás skvělý tip.
Věnujte jim naši DÁRKOVOU POUKÁZKU v elektronické nebo tištěné podobě.
Dárkový poukaz můžete věnovat buď na konkrétní službu, nebo částku, kterou si sami vyberete.

Více informací

Už víte, co pro vás
můžeme udělat?

Rezervujte si termín