Milé zákaznice,
 
upozorňujeme, že z důvodu nástupu na mateřkou dovolenou p. Suchánkové, je ve studiu omezený provoz na manikúru, pedikúru a nehtovou modeláž. Proto doporučujeme, abyste se objednali dostatečně dopředu min. 3 týdny a více. Paní Malcová má pouze jedny ruce a na starost 2 studia a není v jejích možnostech všem klientům dát hned termín . Křičení a zvyšování hlasu nepomůže.  Děkujeme za pochopení.

Informace pro manikúru, pedikúru, nehtovou modeláž

Omlouváme se, bohužel nové klienty do odvolání nepřijímáme.  Netýká se to těch, kteří mají naše dárkové poukázky.

Stejně jako ruce, tak i nohy hrají neméně důležitou roli. Nosí nás celý život proto jim věnujme péči, kterou si zaslouží. I krátký pohled na nohy dokáže o svém majiteli mnohé vypovědět. Nejen nošení neodpovídající velikosti bot, ale i vkusné a elegantní podpatky mají za vinu vznik nepříjemných otlaků, zrohovatění kůže, vznik kuřích ok a mozolů. Úkolem pedikúry je nejen odstranění těchto nežádoucích jevů, ale i zkrášlení nohou formou úpravy tvaru, barvy a zdobení nehtů.

  • Pedikúra mokrá
  • Pedkúra mokrá s pivní kosmetikou
  • Nehtová modeláž na nohou
  • Zábal
  • Lakování obyčené
  • Lakování s ručním zdobením

NOVINKA – PEDIKÚRA S PIVNÍ KOSMETIKOU

Patříte mezi opravdové pivní nadšence?

Tak vyzkoušejte PEDIKÚRU S PIVNÍ KOSMETIKOU.

Obsahuje vitamíny skupiny B, stopové prvky a minerály, které výrazně zlepšují regeneraci pokožky. Pivní kosmetika SAELA je vyráběna ručně a obsahuje velké množství piva, chmelový extrakt a pivovarské kvasnice. Výrobky neobsahují žádná syntetická barviva.

PIVNÍ RELAXAČNÍ KOUPELOVÁ SŮL

Pivní relaxační koupel se solí navozuje pocit příjemného uvolnění. Sůl dodá pokožce důležité minerální látky. Díky obsahu chmelového a rašelinového extraktu má navíc zklidňující, zvláčňující, tonizující účinky a detoxikační účinek na kůži. Během koupele s pivní solí dochází k uvolnění vnitřního i vnějšího napětí, únavy a stresu, povzbuzení látkové výměny a dokonalé relaxaci.

PIVNÍ PEELING

PIVNÍ PĚNA DO KOUPELE

Pivní pěna díky vysokému obsahu piva a vitamínů B regeneruje pokožku, má relaxační a uklidňující účinek. Koupel s pivní pěnou navozuje pocit uvolnění a tělesné pohody. Obsahuje glycerin, který zjemňuje pokožku OLEJ CHMEL

Olej – chmel obsahuje extakty chmele, které mají uklidňující a stimulující účinky na organismus. Zklidňuje podrážděnou pokožku, působí proti křečím a bolesti a to i při rematismu. Tento parafínový olej příznivě působí na pokožku a je vhodný pro citlivou pleť, protože neobsahuje parfémy, barviva a konzervační látky.